The LION ETHOS Fitness
The LION ETHOS Fitness · Prova på
Boka prova-på
Studion hör av sig med tid och pris. Gratis, ingen bindning.
Vi skickar din förfrågan vidare till studion
- Kategori
- Träningsstudio
- Plats
- Askim, Göteborg
- Betyg
- 5.0 / 5 (2 omdömen på Google)
Öppettider
- Mån–Fre
- 06:00-22:00
- Lör–Sön
- 06:00-22:00
Omdömen på Studiomaps
Inga omdömen ännu — har du tränat här? Bli först att berätta.
Har du tränat här? Ge ditt betyg
Vanliga frågor om The LION ETHOS Fitness
Vilka öppettider har The LION ETHOS Fitness?
The LION ETHOS Fitness har öppet Mån–Fre 06:00-22:00, Lör–Sön 06:00-22:00.
Var ligger The LION ETHOS Fitness?
The LION ETHOS Fitness ligger på Datavägen 1 i Askim, Göteborg.
Vilken typ av träning erbjuder The LION ETHOS Fitness?
Hos The LION ETHOS Fitness finns träningsstudio.
Vilket betyg har The LION ETHOS Fitness?
The LION ETHOS Fitness har 5.0 av 5 på Google baserat på 2 omdömen.
Liknande gym & studios
Fler kategorier i Göteborg
Guider som hjälper dig välja
Alla guiderBästa yogastudios i Göteborg 2026
Göteborg har 143 yogastudios – från ashtanga-shalas i Olivedal till intima rörelserum i Majorna. Här är de högst rankade på Google, en genomgång stadsdel för stadsdel och vad det kostar att börja.
Bästa kampsportsklubbarna i Göteborg 2026
De högst rankade kampsportsklubbarna i Göteborg – från BJJ och muay thai till judo, karate och taekwondo. Betyg, områden och vad det kostar.
Bästa CrossFit-boxarna i Göteborg 2026
15 CrossFit-boxar och funktionella träningscenter i Göteborg med omnejd — så skiljer de sig åt, vad de kostar och hur du hittar rätt box för dig.