Studiomaps.

Karlstad Rehabcenter

4.9· 59 omdömen på GoogleVåxnäsgatan 10, KarlstadFler i Karlstad

Få studions bästa pris

Skicka en förfrågan — Karlstad Rehabcenter svarar dig med priser och lediga tider.

Kostar inget · skickas direkt till studion

Kategori
PT-studio, Träningsstudio
Plats
Karlstad
Betyg
4.9 / 5 (59 omdömen på Google)
Webbplats

Mer info på väg

Vi kompletterar den här studion med bilder, beskrivning, öppettider och priser löpande. Kika tillbaka snart.

Är det här ditt gym eller din studio?

Claima Karlstad Rehabcenter och lägg till prova-på-erbjudanden, fler bilder och mer.

Claima studion

Omdömen på Studiomaps

Inga omdömen ännu — har du tränat här? Bli först att berätta.

Har du tränat här? Ge ditt betyg

Vanliga frågor om Karlstad Rehabcenter

Var ligger Karlstad Rehabcenter?

Karlstad Rehabcenter ligger på Våxnäsgatan 10, Karlstad.

Vilken typ av träning erbjuder Karlstad Rehabcenter?

Hos Karlstad Rehabcenter finns pt-studio och träningsstudio.

Vilket betyg har Karlstad Rehabcenter?

Karlstad Rehabcenter har 4.9 av 5 på Google baserat på 59 omdömen.

Liknande gym & studios

Fler kategorier i Karlstad

Områden i Karlstad

Guider som hjälper dig välja

Alla guider