1 / 4
Prøv:Første time 149 kr.
EnergyFitness Personlig træning v/Maja
EnergyFitness Personlig træning v/Maja · Prøvetime
Få studiets prøvetilbud
Studiet sender dig sit prøvetilbud. Gratis og uforpligtende.
Vi sender din forespørgsel videre til studiet
- Kategori
- EMS-træning, Træningsstudio
- Sted
- Storemølle, Faxe
- Bedømmelse
- 5.0 / 5 (1 anmeldelse på Google)
- Pris
- 350–4595 DKK
Priser
| Plan | Pris | Vilkår |
|---|---|---|
| Enkelttime | 350 kr. | |
| Klippekort 5 træninger | 1.495 kr. | (gyldigt 12 mdr.) |
| Klippekort 10 træninger | 2.695 kr. | |
| Klippekort 20 træninger | 4.595 kr. | |
| Abonnement 1x/uge | 895 kr. | /md. |
| Abonnement 2x/uge | 1.595 kr. | /md. |
| EMS dragt | 450 kr. | |
| EMS facial 4 beh. | 2.000 kr. | |
| EMS facial 6 beh. | 3.000 kr. |
Åbningstider
- Man–Fre
- 06:00-22:00
- Lør–Søn
- 06:00-22:00
Hold
EMS træningEMS facial
Anmeldelser på Studiomaps
Ingen anmeldelser endnu — har du trænet her? Vær den første til at fortælle.
Har du trænet her? Giv din bedømmelse
Ofte stillede spørgsmål om EnergyFitness Personlig træning v/Maja
Hvad koster det at træne hos EnergyFitness Personlig træning v/Maja?
Priserne hos EnergyFitness Personlig træning v/Maja ligger på 350–4595 DKK. Den billigste løsning er Enkelttime til 350 kr.
Har EnergyFitness Personlig træning v/Maja et prøvetilbud?
Ja. EnergyFitness Personlig træning v/Maja tilbyder: Første time 149 kr.
Hvilke åbningstider har EnergyFitness Personlig træning v/Maja?
EnergyFitness Personlig træning v/Maja har åbent Man–Fre 06:00-22:00, Lør–Søn 06:00-22:00.
Hvor ligger EnergyFitness Personlig træning v/Maja?
EnergyFitness Personlig træning v/Maja ligger på Kirketorvet 28 i Storemølle, Faxe.
Hvilken slags træning tilbyder EnergyFitness Personlig træning v/Maja?
Hos EnergyFitness Personlig træning v/Maja finder du ems-træning og træningsstudio.
Hvilken bedømmelse har EnergyFitness Personlig træning v/Maja?
EnergyFitness Personlig træning v/Maja har 5.0 ud af 5 på Google baseret på 1 anmeldelse.
Billeder fra studioet
Guides der hjælper dig med at vælge
Alle guides
Hvad er en cykelstudie (spinning)? – og hvor træner du det i Danmark?
Forskellen på en dedikeret cykelstudie og fitnesscentrets spinning, og hvor i Danmark du finder de bedste alternativer.

Reformer pilates for begyndere — din første time
Alt du skal vide, før du stiger op på reformeren for første gang — maskinen, timen, tøjet og hvad det faktisk koster i København-området.
Calisthenics for begyndere — og hvor træner du det i Danmark?
Street workout og kropsvægtstræning er gået fra udendørs anlæg til dedikerede gyms. Sådan kommer du i gang, og fem danske steder der viser hvordan det ser ud i praksis.