Studiomaps.
Martin Borregaard Personlig Træner — træningsstudio i Hasseris, AalborgEksempelbillede

Martin Borregaard Personlig Træner

5.0· 1 anmeldelse på GoogleLyngvej 3, Hasseris, AalborgFlere i HasserisFlere i Aalborg

Martin Borregaard Personlig Træner · Prøvetime

Få studiets prøvetilbud

Studiet sender dig sit prøvetilbud. Gratis og uforpligtende.

Vi sender din forespørgsel videre til studiet

Kategori
Træningsstudio, Functional Training, PT-studio, Wellness
Sted
Hasseris, Aalborg
Bedømmelse
5.0 / 5 (1 anmeldelse på Google)

Åbningstider

Man–Fre
05:00-23:00
Lør–Søn
05:00-23:00
Instagram

Mere info på vej

Vi udfylder løbende dette studio med billeder, beskrivelse, åbningstider og priser. Kig forbi snart igen.

Ejer du studioet? Skriv til os, så hjælper vi dig med at udfylde det: hello@studiomaps.app

Anmeldelser på Studiomaps

Ingen anmeldelser endnu — har du trænet her? Vær den første til at fortælle.

Har du trænet her? Giv din bedømmelse

Ofte stillede spørgsmål om Martin Borregaard Personlig Træner

Hvilke åbningstider har Martin Borregaard Personlig Træner?

Martin Borregaard Personlig Træner har åbent Man–Fre 05:00-23:00, Lør–Søn 05:00-23:00.

Hvor ligger Martin Borregaard Personlig Træner?

Martin Borregaard Personlig Træner ligger på Lyngvej 3 i Hasseris, Aalborg.

Hvilken slags træning tilbyder Martin Borregaard Personlig Træner?

Hos Martin Borregaard Personlig Træner finder du træningsstudio, functional training, pt-studio og wellness.

Hvilken bedømmelse har Martin Borregaard Personlig Træner?

Martin Borregaard Personlig Træner har 5.0 ud af 5 på Google baseret på 1 anmeldelse.

Lignende gyms & studioer

Flere kategorier i Aalborg

Områder i Aalborg

Guides der hjælper dig med at vælge

Alle guides