Studiomaps.
Mølla Trening — treningsstudio i Årø, MoldeEksempelbilde

Mølla Trening

Hendenvegen 2A, Årø, MoldeFlere i ÅrøFlere i Molde

Mølla Trening · Prøvetime

Få studioets prøvetilbud

Studioet sender deg prøvetilbudet sitt. Gratis og uforpliktende.

Vi sender forespørselen din videre til studioet

Kategori
Treningsstudio
Sted
Årø, Molde
Pris
399–599 NOK

Mølla Trening AS driver treningssenteret PÅ GYMMEN i Boxen-bygget i Molde – et moderne treningssenter over to etasjer med styrketrening, sosial sone og garderober. Senteret tilbyr fleksible medlemskap med og uten binding, og er en del av et større kompleks som også huser Molde Padel.

Med adgangssystem via app eller brikke er det enkelt å trene på egenhånd, og kombinasjonsmedlemskap med padel er tilgjengelig.

Priser

PlanPrisVilkår
Student/Honnør (årlig binding)399 kr/mnd
Student/Honnør (mnd-til-mnd)499 kr/mnd
Standard (årlig binding)499 kr/mnd
Standard (mnd-til-mnd)599 kr/mnd

Åpningstider

Man–Fre
05:00-23:59
Lør–Søn
05:00-23:59
Nettside

Omtaler på Studiomaps

Ingen omtaler ennå — har du trent her? Bli den første til å fortelle.

Har du trent her? Gi din vurdering

Vanlige spørsmål om Mølla Trening

Hva koster det å trene hos Mølla Trening?

Prisene hos Mølla Trening ligger på 399–599 NOK. Rimeligste alternativ er Student/Honnør (årlig binding) til 399 kr.

Hvilke åpningstider har Mølla Trening?

Mølla Trening har åpent Man–Fre 05:00-23:59, Lør–Søn 05:00-23:59.

Hvor ligger Mølla Trening?

Mølla Trening ligger i Hendenvegen 2A i Årø, Molde.

Hvilken type trening tilbyr Mølla Trening?

Hos Mølla Trening finner du treningsstudio.

Er dette ditt gym eller studio?

Claim Mølla Trening og legg til prøv-tilbud, flere bilder og mer.

Claim ditt studio

Lignende gym & studioer

Flere kategorier i Molde

Områder i Molde

Guider som hjelper deg å velge

Alle guider