1 / 5
Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20
Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20 · Prova på
Boka prova-på
Studion hör av sig med tid och pris. Gratis, ingen bindning.
Vi skickar din förfrågan vidare till studion
- Kategori
- Kickboxning, Träningsstudio, Kampsport, Boxning
- Plats
- Vasastan, Stockholm
- Betyg
- 4.4 / 5 (31 omdömen på Google)
Öppettider
- Mån–Fre
- 09:00-20:00
- Lör–Sön
- 09:00-20:00
Klasser
Kick- & thaiboxningBoxningCrossFysFeelgood KickboxBarn & ungdomMMA (Pancrase)
Omdömen på Studiomaps
Inga omdömen ännu — har du tränat här? Bli först att berätta.
Har du tränat här? Ge ditt betyg
Vanliga frågor om Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20
Vad kostar det att träna på Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20?
Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20 anger inga fasta priser här, men har ett prova-på-erbjudande: Provträna gratis.
Vilka öppettider har Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20?
Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20 har öppet Mån–Fre 09:00-20:00, Lör–Sön 09:00-20:00.
Var ligger Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20?
Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20 ligger på Frejgatan 20 i Vasastan, Stockholm.
Vilken typ av träning erbjuder Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20?
Hos Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20 finns kickboxning, träningsstudio, kampsport och boxning.
Vilket betyg har Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20?
Olympia Kampsportcenter Frejgatan 20 har 4.4 av 5 på Google baserat på 31 omdömen.
Bilder från studion
Liknande gym & studios
Fler kategorier i Stockholm
Guider som hjälper dig välja
Alla guiderVad är en cykelstudio (spinning)? – och var du hittar det i Sverige
Vad skiljer en dedikerad cykelstudio från gymmets spinningpass, och var i Sverige du hittar de bästa alternativen.

Så tränar du när du reser — hitta drop-in-pass i nya städer
En kort guide till att hålla rutinen på resande fot: drop-in vs klippkort, vad du ska kolla innan du bokar, och fem Stockholmsstudios som visar hur enkelt det kan vara.

Vad är barre – och var tränar du det i Sverige?
Barre blandar balett, pilates och styrketräning i små, kontrollerade rörelser. Här är vad ett pass innehåller och var du hittar det i Sverige.
