Studiomaps.

Sej & Stærk

4.7· 29 anmeldelser på GoogleIndustrivej 10, Strømmen, RandersFlere i StrømmenFlere i Randers

Sej & Stærk · Prøvetime

Få studiets prøvetilbud

Studiet sender dig sit prøvetilbud. Gratis og uforpligtende.

Vi sender din forespørgsel videre til studiet

Kategori
Bootcamp, Træningsstudio, Functional Training
Sted
Strømmen, Randers
Bedømmelse
4.7 / 5 (29 anmeldelser på Google)
Pris
Fri træning og hold (årligt): 2.720-3.400 DKK Fri træning og hold (6 måneder): 1.640-2.050 DKK Fri træning og hold (månedligt): 299-375 DKK 10 turskort fitness/hold: 550-687 DKK

Sej & Stærk er et privat og intimt træningscenter i Randers, der tilbyder personlig træning, bootcamp, holdtræning og boksetræning i hyggelige og nærværende omgivelser. Hos Sej & Stærk er fokus på de personlige relationer og fællesskab – uden pres og med plads til alle.

Udbuddet spænder bredt med hold som step, boksning, styrke, dancemix, mobility og smidighed, samt børnefitness, firmatræning, kostforløb og mulighed for at leje studiet til polterabend.

Priser

Fri træning og hold (årligt): 2.720-3.400 DKK Fri træning og hold (6 måneder): 1.640-2.050 DKK Fri træning og hold (månedligt): 299-375 DKK 10 turskort fitness/hold: 550-687 DKK

Åbningstider

Man–Fre
05:00-23:00
Lør–Søn
05:00-23:00

Hold

StepBoksningStyrkeDancemixMobilitySmidighedBørnefitness 8-12 år
Hjemmeside

Anmeldelser på Studiomaps

Ingen anmeldelser endnu — har du trænet her? Vær den første til at fortælle.

Har du trænet her? Giv din bedømmelse

Ofte stillede spørgsmål om Sej & Stærk

Hvad koster det at træne hos Sej & Stærk?

Priserne hos Sej & Stærk ligger på 375–3400 DKK.

Hvilke åbningstider har Sej & Stærk?

Sej & Stærk har åbent Man–Fre 05:00-23:00, Lør–Søn 05:00-23:00.

Hvor ligger Sej & Stærk?

Sej & Stærk ligger på Industrivej 10 i Strømmen, Randers.

Hvilken slags træning tilbyder Sej & Stærk?

Hos Sej & Stærk finder du bootcamp, træningsstudio og functional training.

Hvilken bedømmelse har Sej & Stærk?

Sej & Stærk har 4.7 ud af 5 på Google baseret på 29 anmeldelser.

Er det her dit gym eller studio?

Claim Sej & Stærk og tilføj prøv-tilbud, flere billeder og mere.

Claim dit studio

Lignende gyms & studioer

Flere kategorier i Randers

Områder i Randers

Guides der hjælper dig med at vælge

Alle guides