1 / 3
Spartacus Trening & Helse
Spartacus Trening & Helse · Prøvetime
Få studioets prøvetilbud
Studioet sender deg prøvetilbudet sitt. Gratis og uforpliktende.
Vi sender forespørselen din videre til studioet
- Kategori
- Treningsstudio, Wellness
- Sted
- Gruakollen, Grua
- Vurdering
- 4.5 / 5 (29 anmeldelser på Google)
Åpningstider
- Man–Fre
- 05:00-24:00
- Lør–Søn
- 05:00-24:00
Gruppetimer
YogaPilates
Omtaler på Studiomaps
Ingen omtaler ennå — har du trent her? Bli den første til å fortelle.
Har du trent her? Gi din vurdering
Vanlige spørsmål om Spartacus Trening & Helse
Hvilke åpningstider har Spartacus Trening & Helse?
Spartacus Trening & Helse har åpent Man–Fre 05:00-24:00, Lør–Søn 05:00-24:00.
Hvor ligger Spartacus Trening & Helse?
Spartacus Trening & Helse ligger i Myllavegen 4C i Gruakollen, Grua.
Hvilken type trening tilbyr Spartacus Trening & Helse?
Hos Spartacus Trening & Helse finner du treningsstudio og wellness.
Hvilken vurdering har Spartacus Trening & Helse?
Spartacus Trening & Helse har 4.5 av 5 på Google basert på 29 anmeldelser.
Lignende gym & studioer
Guider som hjelper deg å velge
Alle guider
Studio eller treningssenter — hva passer deg?
Forskjellen mellom et stort treningssenter og en boutique-studio, og hvordan du velger rett format for din trening.

Boksing eller kickboksing – hva passer deg?
Boksing bruker bare hendene, kickboksing legger til spark og kneer. Vi reder ut forskjellen og viser hvor i Norge du kan prøve begge deler.

Reformer-pilates for nybegynnere — din første time
Reformer-pilates ser skremmende ut med fjærer, remmer og en vogn på skinner. Sånn fungerer det faktisk, og fem Oslo-studioer å starte hos.
