Studiomaps.
Romerike Yoga — yoga-studio i Søndre Stalsberg, StrømmenEksempelbilde

Romerike Yoga

Strømsveien 80, Søndre Stalsberg, StrømmenFlere i Søndre StalsbergFlere i Strømmen

Romerike Yoga · Prøvetime

Få studioets prøvetilbud

Studioet sender deg prøvetilbudet sitt. Gratis og uforpliktende.

Vi sender forespørselen din videre til studioet

Kategori
Yoga
Sted
Søndre Stalsberg, Strømmen

Mer info kommer

Vi fyller løpende på denne studioen med bilder, beskrivelse, åpningstider og priser. Kom tilbake snart.

Eier du studioet? Send oss en e-post, så hjelper vi deg med å fylle den ut: hello@studiomaps.app

Omtaler på Studiomaps

Ingen omtaler ennå — har du trent her? Bli den første til å fortelle.

Har du trent her? Gi din vurdering

Vanlige spørsmål om Romerike Yoga

Hvor ligger Romerike Yoga?

Romerike Yoga ligger i Strømsveien 80 i Søndre Stalsberg, Strømmen.

Hvilken type trening tilbyr Romerike Yoga?

Hos Romerike Yoga finner du yoga.

Lignende gym & studioer

Flere kategorier i Strømmen

Guider som hjelper deg å velge

Alle guider