Studiomaps.

The Healing Place

Få studions bästa pris

Skicka en förfrågan — The Healing Place svarar dig med priser och lediga tider.

Kostar inget · skickas direkt till studion

Kategori
Wellness, Meditation, Breathwork
Plats
Stockholm

Öppettider

Mån–Fre
08:00-22:00
Lör–Sön
08:00-22:00
Webbplats

Mer info på väg

Vi kompletterar den här studion med bilder, beskrivning, öppettider och priser löpande. Kika tillbaka snart.

Är det här ditt gym eller din studio?

Claima The Healing Place och lägg till prova-på-erbjudanden, fler bilder och mer.

Claima studion

Omdömen på Studiomaps

Inga omdömen ännu — har du tränat här? Bli först att berätta.

Har du tränat här? Ge ditt betyg

Vanliga frågor om The Healing Place

Vilka öppettider har The Healing Place?

The Healing Place har öppet Mån–Fre 08:00-22:00, Lör–Sön 08:00-22:00.

Vilken typ av träning erbjuder The Healing Place?

Hos The Healing Place finns wellness, meditation och breathwork.

Liknande gym & studios

Fler kategorier i Stockholm

Områden i Stockholm

Guider som hjälper dig välja

Alla guider